serwisbram24.pl © 2021

Serwis Bram 24
ul. Towarowa 23

43-100, Tychy
serwis@serwisbram24.pl

ZOBACZ

ZADZWOŃ DO NAS 

TWÓJ SILNY ZESPÓŁ !

Montaż bram

Nie ma lepszego zespołu oferującego kompleksowy montaż bram niż SerwisBram24! Zachęcamy do skorzystania z naszej fachowej pomocy. Zajmujemy się instalowaniem automatycznych systemów przesuwanych dostosowanych do potrzeb przedsiębiorstwa. Bez opóźnień i problemów, za to z uwzględnieniem harmonogramu prac budowlanych i w szerokim zakresie: proponujemy nie tylko konstrukcje garażowe na pilota, ale także szybkobieżne, hangarowe, przemysłowe czy przeciwpożarowe.

Obsługujemy wiele branż, które myślą o zastosowaniu nowoczesnych i sprawdzonych konstrukcji. Przyjmujemy nawet bardzo skomplikowane zlecenia, dbając jednocześnie o to, aby zostały zrealizowane kompleksowo. Budujemy od podstaw, demontujemy stare i instalujemy zupełnie nowe systemy automatyki przesuwanej przystosowane do użytku w magazynach, centrach logistycznych, zakładach produkcyjnych czy firmach przemysłowych.

Montaż różnych typów bram: przemysłowych, hangarowych i automatycznych

Oferujemy montaż bram:

- na pilota
- automatycznych
- przemysłowych
- garażowych
- przeciwpożarowych
- szybkobieżnych
- hangarowych

Nie wiesz, jaki typ bramy wybrać? Zastanawiasz się, jaki tym montażu okaże się tym odpowiednim? Gwarantujemy fachowe doradztwo w tym zakresie.